Personel ve Öğrenci Hizmeti

PERSONEL TAŞIMACILIĞI

servis

2010 yılında kurulan CAM TUR & ELATİON TURİZM kurulduğu tarihten bu yana 20 yıl gibi uzun bir geçmişe sahip olan uzman kadrosu ve ileri teknolojiyle desteklenmiş olan geniş araç filosuyla “koşulsuz müşteri memnuniyeti” odaklı personel taşıma hizmeti vermektedir.

CAM TUR & ELATİON TURİZM her gün yaklaşık 2500 personeli taşıyarak sektördeki tırmanışına devam etmektedir. Yaratıcı çalışma gerektiren işlerde CAM TUR & ELATİON TURİZM her zaman size beklediğinizden fazlasını sunmaya hazırdır.

Hizmet verdiğimiz firmaların personeline zamanında ve emniyetli bir şekilde ulaşım hizmetlerinin verilmesi, günlük yoğun trafik karmaşasından en az şekilde etkilenerek yolculuk etmeleri firmamız tarafından teminat altına alınmıştır.

Yenilikleri takip ederek, kalite ve güveni ilke edinen CAM TUR & ELATİON TURİZM sizlere hizmet vermekten gurur duyacaktır.

CAM TUR & ELATİON TURİZM personel servis araçları kapsamında;

-Araçlarımız 0-3 yaş arasındadır.

-Araçlarımız kanunda belirtilen bütün yol belgelerine sahiptir.

-Araçlarımız klimalıdır.

-Araçların iç ve dış temizlikleri düzenli olarak yapılır, servis esnasında aracın temiz olmasına özen gösterilir.

– İlkyardım seti ve yangın söndürme cihazları standartlara uygun olarak bulundurulur.

– Araçların muayene ve sigorta poliçeleri (ihtiyari mali mesuliyet, kasko, trafik) eksiksiz şekildedir.

– Araçlarımız yöntem Araç Takip Cihazı ile izlenmektedir. Araçlarımızda bulunan GPS sayesinde araçlar kontrol edilebilir durumdadır. Personelin hangi güzergahta olduğunu, kaç km hızla seyir halinde olduğunu takip edebilirsiniz.

– Hizmet verdiğimiz kurum personelinin tamamı özel sağlık ve ambulans hizmeti anlaşması kapsamında güvence altına alınmıştır. Olası sağlık problemlerine karşılık Medline ile anlaşmamız gereği anında müdahale hizmeti verilmektedir.

– Şoförlerimiz kişisel bakıma özen göstermektedir.

– Şoförlerimiz psikoteknik teste tabi tutulmuş, ilkyardım ve acil müdahale eğitimleri almıştır.

– Araçlarımızı kullanan personeliniz ferdi kaza koltuk sigortası ile teminat altındadır.

Başlıca hizmet verdiğimiz sektörler;

– Bankacılık, Finans Kurumları ve Sigortacılık

– Medya (Televizyon ,Radyo ve Gazete)

– İlaç ve Kimya Sanayi

– Otomotiv ve Makine Sanayi

– Tekstil ve Giyim Sanayi

– İnşaat Sektörü

– Üniversiteler

– Kamu Kurumları ( Milli Eğitim Bakanlığı , Belediyeler vb. )

– Ücretsiz Müşteri Servis Hizmetleri

– Diğer Özel Sektörler..

ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

CAM TUR & ELATİON TURİZM ; deneyimli personel kadrosu ve konforlu araç filosu ile kıymetli çocuklarımızı en rahat ve güvenli bir şekilde ulaşımını sağlamanın ve değerli velilerimizin takdirini toplamanın haklı gururunu yaşamaktadır. CAM TUR & ELATİON TURİZM öğrenci taşımacılığı kapsamında -Okul taşıtlarımız 28/08/2007 tarih ve 26627 sayılı resmi gazetede yayınlanan okul servis araçları yönetmeliğine tabii, öğrenci taşımacılığına uygun emniyet kemerli araçlardan oluşmaktadır.

-Öğrenci servislerimiz 0-3 yaş arasındadır.

-Araçlarımızın hepsi tam klimalıdır.

-Araçlarımız yöntem Araç Takip Cihazı ile izlenmektedir. Araçlarımızda bulunan GPS sayesinde araçlar kontrol edilebilir durumdadır. Öğrencimizin hangi güzergahta olduğunu, kaç km hızla seyir halinde olduğunu takip edebilirsiniz.

-Öğrencilerimizin tamamı özel sağlık ve ambulans hizmeti anlaşması kapsamında güvence altına alınmıştır. Olası sağlık problemlerine karşılık Medline ile anlaşmamız gereği anında müdahale hizmeti verilmektedir.

-Şoförlerimiz ve rehber personelimiz özel kıyafetli olup, kişisel bakıma özen göstermektedir.

-Araçlarımızın arkasında öğrencilerimizin iniş ve binişleri sırasında yakılmak üzere 30 cm çapında kırmızı ışık ve üzerinde siyah renkte büyük harfle ‘ DUR ‘ yazısı okunacak şekilde tesis edilmektedir.